walentynki

Dziś bardzo hucznie obchodziliśmy walentynki w naszej szkole.

Szkolne Koło Wolontariatu we współpracy z Samorządem Uczniowskim zadbało o to, aby każdy czuł się wyjątkowo tego dnia.

Samorząd Uczniowski zorganizował Pocztę walentynkową. Każdy mógł wrzucić do skrzynki swoją walentynkę lub liścik zaadresowany do wybranej osoby. Trzeba przyznać, że było ich bardzo dużo, co może świadczyć o tym, że w naszej szkole darzymy się sympatią.

W tym miejscu bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za zakup nowej skrzynki – robi wrażenie!

samorzad walentynki

Z kolei Szkolne Koło Wolontariatu zaplanowało tego dnia Kiermasz ciast i babeczek, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

ciasto 2
kiermasz ciast 1

Tym razem słodkości przygotowali członkowie i członkinie koła. Zebraliśmy 1130 złotych.

Część zostanie przeznaczona na cele koła, natomiast kwotę 500 zł przekazaliśmy na cel charytatywny – pomoc dla Kacperka Chodury z Miedźnej.

Link: https://www.siepomaga.pl/kacper-chodura

przelew

Cieszymy się, że komercyjne święto – jakim są walentynki – przyczyniło się do tego, że mogliśmy sprawić przyjemność sobie nawzajem, ale też zrobić coś dobrego.

Tekst i zdjęcia: MSK