Emp@tyczny rok za nami- edycja 2023/2024

autyzm

W tym roku szkolnym klasa 4, razem z klasami 5a, 6b oraz 8 uczestniczyła w ogólnopolskim projekcie Emp@tyczna klasa. Projekt jest skierowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Ma na celu kreowanie postaw lojalnościowych, współpracy i pomocy wśród dzieci i młodzieży. Założeniem projektu jest rozwijanie u dzieci i młodzieży umiejętności odczuwania stanów emocjonalnych innych osób oraz reagowanie na dany sposób zachowania.
W kolejnych miesiącach roku szkolnego klasy realizowały jedną z misji.
Były to: Tydzień Empatii, Dzień Życzliwości, Dzień Tolerancji, Misja Dobry Uczynek, Miesiąc Świadomości Autyzmu oraz propagowanie idei wolontariatu.
Realizując założenia misji marcowej klasa 4 przygotowała krótki zwiastun filmowy podsumowujący ten empatyczny rok. Film bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie Filmowym.
Trzymajcie za nas kciuki !

plakat 4EK page 0001
Komentarze są wyłączone