Podsumowanie zbiórki dla Fundacji Przystań Ocalenie

W grudniu na terenie naszej szkoły, zorganizowana została zbiórka na rzecz naszej lokalnej Fundacji Przystań Ocalenie pod hasłem „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę”. Zbieraliśmy jedzenie dla zwierząt oraz środki czystości i artykuły higieniczne. Jak zwykle mogliśmy liczyć na hojność ze strony naszych uczniów i ich rodziców. Na szczególne słowa uznania zasługuje klasa IIa, która pod okiem swojej wychowawczyni Pani Renaty Nowok przygotowała gazetkę na temat jak należy troszczyć się o zwierzęta zimą. Uczniowie pod czujnym okiem wychowawczyni rozprowadzili gazetkę na terenie szkoły za symboliczną złotówkę, a zebrane pieniądze przeznaczyli na wsparcie zbiórki. Wszystkim darczyńcom jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Tekst i zdj. EN