Wyniki IV Konkursu „Polish and English Idioms and Proverbs”

wyniki

Celem konkursu była nauka poprzez zabawę i ukazanie potrzeby znajomości idiomów angielskich oraz ich polskich odpowiedników, które nadają wypowiedzi żywszy i bardziej obrazowy charakter oraz rozładowują napięcie pomiędzy rozmówcami dzięki swemu dowcipnemu brzmieniu.

Zwycięzców zapraszamy po nagrody i dyplomy do sekretariatu Szkoły Podstawowej w Ćwiklicach w dniach 17 – 21 VI (w godz. 7:30-15:00).

Poniżej prezentujemy wyniki:

Kategoria I (kl. IV-VI)

I miejsce: Laura Stalmach (SP Łąka)

II miejsce: Nikodem Langer (SP Łąka)

III miejsce: Maja Goraus (SP Poręba)

Kategoria II (kl. VII-VIII)

I miejsce: Martyna Kolon (SP Łąka)

II miejsce: Wiktoria Piech (SP Poręba)

III miejsce: Rafał Klimczyk (SP Poręba)

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział konkursie (zwłaszcza uczennicom i uczniom ze szkół w Łące oraz Porębie, którzy w tym roku zdeklasowali konkurencję!) i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym na kolejną edycję! Ukłony również w stronę nauczycieli, którzy zmotywowali swoich podopiecznych do tej aktywności.

Tekst i zdjęcia: MSK

Komentarze są wyłączone