Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

zakonczenie roku szkolnego

Rok szkolny 2021/2022 oficjalnie można już uznać za zakończony.
24 czerwca o godzinie 9:00 odbyła się pierwsza akademia tego dnia, która była skierowana do uczniów klas I-VI. Uroczystość uświetniły występy uczniów z klas drugich, swój solowy popis zaprezentowały wówczas dwie dziewczynki – Martyna z kl. II b (gra na skrzypcach) oraz Magda z kl. III b (taniec).
Kolejna akademia odbyła się dwie godziny później i była pożegnaniem ósmoklasistów, którzy zakończyli swoją edukację w szkole podstawowej. Z tej okazji uczniowie z klas siódmych przygotowali zabawny program artystyczny, który wprowadził wszystkich w dobry nastrój. Również absolwenci zaprezentowali się przed gośćmi zebranymi w sali gimnastycznej i podziękowali wszystkim pracownikom szkoły oraz swoim rodzicom. Najbardziej wzruszającym momentem ich wystąpień było wykonanie piosenki „Do widzenia, Przyjaciele”. Wspaniała Patrycja Pakuła – która wielokrotnie swoim głosem wzbogacała szkolne akademie – zaśpiewała zwrotki, natomiast refren uczniowie wykonali już wspólnie. Wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody książkowe, które zostały zakupione przez Radę Rodziców. Rodzice wyróżnionych ósmoklasistów przyjęli listy gratulacyjne z rąk pani dyrektor.

Wszystkim życzymy spokojnych i udanych WAKACJI !

Fotorelacja z pierwszej akademii:

Fotorelacja z drugiej akademii:

Tekst_logo: MSK
Zdjęcia (I akademia): uczennica MK