Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

koniecroku logo

Wczoraj w murach naszej szkoły odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024.

Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor, która podsumowała miniony rok szkolny, podziękowała nauczycielom za ich ciężką pracę i zaangażowanie, a uczniom życzyła słonecznych i bezpiecznych wakacji. Następnie na scenie zaprezentowali się trzecioklasiści, którzy przygotowali dla wszystkich piękny program artystyczny. Wśród wspaniałych wakacyjnych dekoracji śpiewali, tańczyli i recytowali wiersze, wywołując uśmiech i łzy wzruszenia na twarzach widowni.

Hasłem przewodnim uroczystości były słowa widniejące na plakacie: „Jutro popłyniemy daleko, Jeszcze dalej niż te obłoki, Pokłonimy się nowym brzegom, Odkryjemy nowe zatoki”. Te słowa doskonale oddawały atmosferę pożegnania i nadziei na nowy początek.

Podczas uroczystości pożegnano również wieloletnią przewodniczącą Rady Rodziców, panią Barbarę Rzadkowską, która przez wiele lat aktywnie działała na rzecz szkoły i społeczności lokalnej.

Całej społeczności szkolnej życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji, pełnych odpoczynku i nowych przygód!
Do zobaczenia we wrześniu!

Tekst i zdjęcia: MSK

Komentarze są wyłączone