Akcje charytatywne w styczniu i lutym

kiermasz (6)

Za nami kolejne charytatywne akcje, które odbyły się w naszej szkole. Sprzedaż wyjątkowych, ręcznie robionych kartek oraz zakładek zrobionych specjalnie dla naszych Babć i Dziadków wsparła działalność pszczyńskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Wadami Słuchu i z Wadami Wymowy „Słyszący Sercem”.
Rękodzieło było tak efektowne, że postanowiliśmy zaprosić ww. Stowarzyszenie do współpracy raz jeszcze, tym razem z okazji Walentynek. Uczniowie mogli zakupić ponownie śliczne kartki, a także obdarować wybraną przez siebie osobę kolorowym lub ekologicznym medalionem w kształcie serca.
Podczas obu akcji wszyscy zainteresowani mogli zakupić również pyszne słodkości w postaci ciast i ciasteczek, babeczek, bez, deserków czy panny cotty. Dochód z kiermaszu przekazaliśmy w ramach akcji Znaki Nadziei na rzecz Hospicjum imienia św. Ojca Pio w Pszczynie.

Wszystkim zaangażowanym w ww. akcje uczniom, rodzicom i nauczycielom bardzo serdecznie dziękujemy!