Trzecie miejsce w gminnym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2023

brd

W dniu 13 kwietnia 2023 r. uczniowie klasy 6 wzięli udział w gminnym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, którego celem było promowanie świadomego i bezpiecznego poruszania się po drogach. Turniej odbył się w Szkole Podstawowej w Wiśle Małej.

Naszą szkołę, reprezentowali uczniowie klasy 6: Antoni Kozik, Arkadiusz Wojciech, Jan Jendzierowski. Wszyscy byli bardzo zaangażowani i przygotowani do poszczególnych konkurencji.

Turniej składał się trzech części: testu, uczniowie musieli wykazać się wiedzą z zakresu znajomości znaków drogowych, przepisów ruchu drogowego, udzielania pierwszej pomocy oraz toru przeszkód, który uczestnicy bezbłędnie musieli przejechać na rowerze.

Po zaciętej rywalizacji nasza drużyna zajęła trzecie miejsce. To duże osiągnięcie, na które zasłużyli nasi uczniowie. Ich wysiłek, ciężka praca i zaangażowanie w treningi przyniosły widoczne rezultaty.

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni, a nasi uczniowie otrzymali statuetkę i pamiątkowy dyplom. Jesteśmy dumni z ich sukcesu i gratulujemy im serdecznie, niewiele zabrakło aby nasi uczniowie dostali się do etapu Powiatowego.

Udział naszych uczniów w Gminnym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym był nie tylko sukcesem sportowym, ale również ważnym krokiem w kształtowaniu świadomych i odpowiedzialnych użytkowników dróg.

Tekst i zdjęcia: EK