Z wizytą w DPS w Pszczynie

dps logo

26 kwietnia uczniowie, wraz z organizatorką wydarzenia panią Justyną Przybyła, wybrali się do pszczyńskiego Domu Pomocy Społecznej, gdzie dali popis swoich talentów. 28 uczniów z klas I-VII umiliło podopiecznym przedpołudnie podczas którego śpiewali, tańczyli, recytowali oraz grali na instrumentach. Dwie uczennice zaprezentowały swoje opowiadania oraz przekazały w prezencie swój tomik. Dodatkowym prezentem oprócz występów i opowiadań był obraz namalowany przez jedną uczennicę. Podopieczni klasztorku z wielką radością i entuzjazmem odebrali występy uczniów. Smaczny cukierek był podziękowaniem, jednak piękne słowa na zakończenie oraz radość podopiecznych dużo mocniej utkwiły w sercach uczniom naszej szkoły. Z pewnością podobna wizyta zostanie powtórzona, a miniona zostanie we wspomnieniach uczestników oraz występujących.

Tekst, zdjęcia: JP