Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny „Listy z Narnii ”

2 Copy

Dzisiaj – w wyjątkowym miejscu, bo w Bibliotece Publicznej w Ćwiklicach – odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom Międzyszkolnego Konkursu Literacko – Plastycznego „List z Narnii”.

Celem konkursu było pobudzenie wyobraźni uczestników, doskonalenie umiejętności tworzenia wypowiedzi pisemnych (list), utrwalenie wiedzy z lektury oraz popularyzacja literatury dla młodzieży.

Jury wyróżniło pięć wyjątkowych prac, które zrobiły na nich największe wrażenie. Zwyciężczynie otrzymały nagrody książkowe oraz upominki.

Uczennice wykazały się nie tylko znajomością lektury, ale również kreatywnością w wykonaniu swoich prac.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie. Natomiast zwyciężczyniom gratulujemy miejsc na podium.

Organizatorzy konkursu: Miejsko- Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie, Filia Ćwiklice oraz Szkoła Podstawowa w Ćwiklicach.

Tekst: MSK
Zdjęcia: https://bibliotekacwiklice.wordpress.com/