Mistrzostwa Pszczyny w piłce ręcznej chłopców

zaw (7)

Dnia 8 listopada 2023r. odbyły się Mistrzostwa Pszczyny w piłce ręcznej chłopców w kategorii klas IV do VI. Skład drużyny: Mateusz Sojka, Kacper Gaża, Wojciech Włoch, Piotr Duraj, Oliwier Tarka, Nikodem Sojka, Nikodem Konieczny, Igor Anderko, Daniel Kuś, Dawid Wilczek, Mateusz Nowaczyk, Michał Maławy, Tomek Łebek, Bartosz Jaworski. Zawody te cieszyły się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczestników oraz kibicujących im koleżanek i kolegów. Wzięło w nich udział 8 zespołów z pobliskich miejscowości.Piłka ręczna jest grą kontaktową i dynamiczną, co najważniejsze uprawiając ją kształtuje się siłę i zwrotność. Wszystko to można było zauważyć na boisku. Nasza drużyna wykazała się szybkością i sprytem, jak również wolą walki o wygraną.

Tekst i zdjęcia: Kinga Puchałka 

Komentarze są wyłączone