Dzień Pizzy

pizza konkurs

W zeszłym miesiącu w naszej szkoła odbył się konkurs na najciekawszą pizzę. Uczniowie klas I-VI niesamowicie się zaangażowali, bo powstało aż 40 nietypowych pizz. Przez pewien czas pizze zdobiły korytarze naszej szkoły.
Nauczyciele oraz reprezentanci klas zadecydowali, że na pierwsze miejsce zasługuje pizza Natalii Tarki z klasy IIa.
Drugie miejsce zdobyła pizza uczennicy pierwszej klasy – Wiktorii Mandy.
Trzecie miejsce ze swoją pizzą z LEGO otrzymał Wojciech Włoch z klasy IVa.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za chęć wzięcia udziału w konkursie oraz stworzenia niesamowitej pracy. Wszystkie pracy zostały nagrodzone oraz wystawione w pizzerii Ciao a Tutti w Pszczynie, gdzie można oddać się pizzowemu szaleństwu oraz obejrzeć galerię prac uczniów naszej szkoły.

Pizzeria Ciao a Tutti jest również sponsorem voucherów do pizzerii za I, II oraz III miejsce.

Fanpage pizzerii można znaleźć tutaj – kliknij!

Pani Justyna bardzo dziękuje wszystkim uczestnikom.

Tekst: JP

Zdjęcia: JP, MSK